archirama.pl

Nowoczesne wnętrza - mieszkanie architekta w Poznaniu – wnętrze w stylu włoskim

Nowoczesne wnętrza w poznańskim kompleksie City Park to kolejny projekt w portfolio architekta wnętrz Adama Pulwickiego. Wnętrze mieszkania jest wyjątkowe - gdyż właściciel pracowni Pulva zaprojektował je dla siebie i swojej rodziny. Zobacz wnętrze mieszkania zdjęcia – mieszkanie w stylu włoskim

pochwala-minimalizmu/architektura-wnetrz-wnetrza-mieszkan-architektura-nowoczense-wnetrza-portfolio_architekta_dekoratornia_1.jpg
Fot: Marcin Czechowicz

Nowoczesne wnętrza, które architekt wnętrz zaprojektował dla siebie to jedno z sześciu mieszkań w portfolio architekta stworzonych w poznańskim kompleksie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, ma wysokość pięciu metrów i powierzchnię 74 mkw. Adam Pulwicki wykonując projekt nowoczesnego wnętrza powiększył je o antresolę wielkości 35 mkw. Znalazło się także miejsce na ogród zimowy i taras. 

Nowoczesne wnętrze projekt

Architektura wnętrza czerpie inspiracje z włoskiego stylu. Harmonia architektury, wyposażenia wnętrza, oświetlenia i barw zestawiona została z meblami klasyków designu takich jak Piero Lissoni, Miriam Mirri, Philippe Starck, czy polskiego projektanta Oskara Zięty. W nowoczesnym wnętrzu nie ma zbędnych ścian działowych, drzwiom brak nadproży, a szafkom uchwytów. 

Architektura wnętrz: wyposażenia i styl

Ogród zimowym, idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, wyposażony został w stalowy stół „Steel” marki MDF Italia. Detale architekt podkreślił światłem, np. zabudowa kuchni marki Binova ze sprzętem AGD firmy Gaggenau  zaznaczona jest taśmą LED. Na antresoli, na która wchodzi się po stalowych stopniach mocowanych do grubej blachy zainstalowanej w ścianie znajduje się sypialnia i garderoba.

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: Marcin Czechowicz
Data publikacji: 19.12.2012 16:13

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.