archirama.pl

NOWOCZESNE WNĘTRZE, ŻYWE KOLORY NA ŚCIANACH I STYL ARANŻACJI ODDAJĄCY DYNAMIKĘ WNĘTRZA

WNĘTRZA biura e – bay w Stambule są pełne żywych kolorów na ścianach. Ale ARCHITEKCI WNĘTRZ, którzy projektowali design biura dbali przede wszystkim o komfort pracowników. Zobacz jak zostało zaaranżowane WNĘTRZE W NOWOCZESNYM STYLU biura e- bay. 

Wnętrza biura e-bay 6

Wnętrza biura e-bay w Turcji. Nowoczesny styl i mocne, żywe kolory na ścianach.

Fot: Gürkan Akay

E - bay jeden z globalnych liderów branży internetowej podjął decyzję zbudowania nowego biura w Istambule w Turcji. Inwestor wybrał wysokie wnętrze (sufit na wysokości 5 metrów) o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Wnętrza biura podzielone są cztery części: hol wejściowy, open space, pokoje spotkań i pomieszczenia serwisowe. Inwestor chciał, aby wnętrze tworzyło przyjemną atmosferę dla pracowników biura i dla odwiedzających je gości.

Mimo ogromnej przestrzeni biura uzyskano efekt ciepłego wnętrza. Po pierwsze to zasługa wykorzystania elementów drewnianych we wnętrzu po drugie odpowiednio zbudowany sufit, który spływa na podłogę niwelując efekt wysokiego sufitu. Hol tworzy przestrzeń społeczną. To miejsce zaaranżowano i urządzono z myślą o nieformalnych spotkaniach i jako miejsce wytchnienia dla pracowników.

>>Wnętrza biurowe. Zobacz jak urządzić biuro w stylu garażu

Nowoczesny styl wnętrza – korespondujący z branżą, w której działa inwestor – podkreślają żywe kolory, które zostały wykorzystane do pomalowania ścian biura. Wzory i dywany uzupełniające aranżację wnętrza nawiązują do tożsamości korporacji. Wszystkie biura są jasne i przestronne. Dzięki temu pracownicy czują się komfortowo, a z drugiej strony wnętrze sprawia wrażenie energicznego i dynamicznego miejsca skłaniającego do pracy.

Projekt: OSO Mimarlik
Architekci: Okan Bayık, Serhan Bayık, Ozan Bayık
Inwestor: E – bay
Realizacja: 2011 – 2012

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Gürkan Akay
Data publikacji: 14.08.2012 12:33

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.