archirama.pl

Nowoczesny apartament w centrum Hong Kongu. Oto wnętrze Mount East Flat

Nowoczesny apartament zaprojektowany przez studio Another Design International, które w tym roku zdobyło prestiżową nagrodę A Design Award. Zobaczcie jak wygląda pięknie wykończone nowoczesne wnętrze.

Wnętrze nowoczesnego apartamentu w Mount East Flat

Wnętrze nowoczesnego apartamentu w Mount East Flat

Fot: another-design.com

Studio Another Design jest ewenementem na światowym rynku wystroju wnętrz zarówno prywatnych jak i przemysłowych. Kierowane przez Pala Panga, Chińczyka pochodzącego z Hong – Kongu, a kształcącego się w Wielkiej Brytanii na University of Arts, z powodzeniem łączy w sobie to, co najlepsze w designie, po obu stronach globu. Pal Pang udowadnia, że Wschód i Zachód mogą dopełniać się niczym ying i yang, tworząc nowoczesne wnętrza, w których kontrasty przenikają się tworząc harmoniczną całość. Połączenie tradycjonalizmu i nowoczesności sprawia, że jego wnętrza są bardzo nowoczesne, jednocześnie unikając wrażenia zimna, niedostępności i pretensjonalności.

Zobacz niezwykłe modernistyczne mieszkanie z elementami art deco w Gdyni!

Klasycznym, chętnie stosowanym przez niego zabiegiem jest łączenie faktur: drewna, metalu, materiałów syntetycznych, naturalnych włókien i oszczędna, monochromatyczna kolorystyka pomieszczeń. W tym roku, studio Another Design zostało uhonorowane bardzo prestiżową, międzynarodową nagrodą A Design, która stanowiącą potwierdzenie wyjątkowej biegłości w sztuce projektowania wnętrz. W galerii macie okazję zobaczyć wyjątkową ( bo mieszkalną) realizację studia Another Design – wnętrza apartamentowca Mount East Flat, znajdującego się w Hong Kongu. Wnętrze utrzymane jest w naturalnych kolorach bieli, beżu i brązu i zachwyca prostotą, mnogością faktur oraz grą światła.

 

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: another-design.com
Data publikacji: 16.08.2012 17:57

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.