archirama.pl

Aranżacja pokoju dziecka. Pokój dziecka. Zobaczcie najnowszy projekt pracowni 81.waw.pl

Aranżacja pokoju dziecka. Pokój dziecka zbudowany z klocków to marzenie niejednego malucha. Taki pomysł na aranżację wnętrza dla najmłodszych to nowy projekt pracowni 81.WAW.PL.  Architekci dodali także łóżko, które zawisło w powietrzu, a prowadzą do niego ukryte schody. Zobaczcie jak może wyglądać nowoczesna dziecięca przestrzeń.   

Pokój dziecka. Zobaczcie najnowszy projekt pracowni 81.waw.pl
Fot: materiały prasowe

Aranżacja pokoju dziecka. Pokój dziecka powinien być praktyczny i bezpieczny. Architektura wnętrz dla najmłodszych powinna także stwarzać małym mieszkańcom odpowiednie warunki rozwoju. Takie kryteria przyjęli architekci, którzy zaprojektowali przestrzeń dla małej Natalii. Zobaczcie pokój dziecka projektu pracowni 81.WAW.PL.

Aranżacja pokoju dziecka - pokój dziecka – spełnienie marzeń

Aranżacja pokoju dziecka. Pokój dziecka o niepowtarzalnej architekturze wnętrz to jedna z wytycznych jakiej trzymali się architekci. Dlatego tez zabudowa w projekcie pracowni 81.WAW.PL dla małej Natalii wykreowana jest na podstawie prostokątnych brył tworzących duże klocki.

Architektura wnętrz pokoju dziecka – łóżko centralnym punktem

Aranżacja pokoju dziecka. Centralnym elementem architektury wnętrz pokoju dziecka było łóżko umieszczone na wysokości. Jak przyznają architekci to ono stało się punktem wyjścia do tworzenia tego projektu. Łóżko zaplanowane zostało po prawej stronie od wejścia do pokoju dziecka. Architekci ustawili je na trzech mniejszych klockach, które pełnią różne funkcję w architekturze wnętrz. Jeden z szufladami służy jako szafka na drobiazgi, w kolejnym można zamkną zabawki, zaś trzeci kryje schody prowadzące wprost do łóżka. Dzięki temu rozwiązaniu łóżko wygląda jakby było zawieszone w powietrzu. Aby takie łóżko w pokoju dziecka było całkowicie bezpieczne architekci zamontowali barierkę z przezroczystej pleksi.

Pokój dziecka – Projekt pracowni 81.WAW.PL

Aranżacja pokoju dziecka. Lewa strona pokoju dziecka to zabudowa z dużych kubików. I tutaj architekci zdecydowali się zaprojektować trzy klocki, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Dolna część to ażurowy regał z otwartymi półkami. To rozwiązanie ułatwia dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Wyższa, środkowa konstrukcja w pokoju dziecka to szafa na ubrania. Dodatkowo środkowy element szafy podniesiono i przesunięto na taką wysokość, aby pod nim mogło się zmieścić małe pianino, gdyż mała właścicielka tego pokoju dziecka właśnie rozpoczęła naukę gry na tym instrumencie. Najwyższy klocek jest umieszczony w pokoju dziecka poza jego zasięgiem. Mogą tam się znaleźć najrzadziej używane rzeczy.

Pokój dziecka – projekt pracowni 81.WAW.PL – dobrze doświetlona przestrzeń

Aranżacja pokoju dziecka. Cały pokój dziecka projektu pracowni 81.WAW.PL dzięki dużym przeszkleniom jest niezwykle jasny. Pod oknem architekci zaplanowali duże biurko. Elementem wieńczącym architekturę wnętrza pokoju dziecka jest podwieszany sufit, którego kształt także bazuje na prostopadłościanie.

 

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.06.2013 15:28

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.