archirama.pl

Portfolio architekta. Zobaczcie nowoczesne wnętrze mieszkania w Warszawie. Architektura wnętrz

Portfolio architekta. Architektura wnętrza mieszkania w Warszawie podporządkowana została jednemu elementowi. Właściciele chcieli aby nowoczesne wnętrze w Wilanowie nawiązywało do poprzednich mieszkań inwestorów.

Portfolio architekta. Zobaczcie nowoczesne wnętrze mieszkania w warszawie. Architektura wnętrz
Fot: Filip Pabjas

Architektura wnętrza mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Wilanowie powstała dla pary pięćdziesięciolatków, którzy chcieli mieć swoją bazę w mieście spędzając większość czasu w wiejskim domu. W związku z tym, że właściciele często zmieniali miejsce zamieszkania pragnęli, aby stołeczne studio z poprzednimi przestrzeniami łączył wspólny detal. Tym elementem, okazał się zabytkowy stół, będący prezentem ślubnym inwestorów. 

Architektura wnętrza – zabytkowy stół w nowoczesnym wnętrzu

Architektura wnętrza autorstwa Piotra Malawskiego, zaprojektowana została w taki sposób, aby stół był głównym elementem, a nowoczesne otoczenie podkreślało wyjątkowość mebla. Aby otworzyć architekturę wnętrza o powierzchni 55 mkw projektant zdecydował się na usunięcie większości istniejących ścian. Drzwi z kolei zostały zamienione na przesuwane ścianki.  Architekturę wnętrza wypełniają jedynie dwa kolory. Zamiast glazury i terakoty – użyto żywicy. Ten materiał został także użyty w miejscach narażonych na wilgoć. Przeszklona łazienka zaś doskonale dopełnia nowoczesną architekturę wnętrz.

Zdjęcia: Filip Pabjas
Data publikacji: 10.04.2013 18:25

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.