archirama.pl

Projekt łazienki. Konkurs Akademii Hansgrohe

Konkurs na najlepszą architekturę wnętrz łazienki ogłosiła Akademia Hansgrohe. Konkurs zorganizowany został pod hasłem Skończona forma to dopiero początek

Manufaktura Axor, ręczna zmiana długości wylewki

Manufaktura Axor. Ręczna zmiana długości wylewki, jeden z zabiegów wykonywanych przez specjalistów

Fot: Akademia Hansgrohe, materiały prasowe

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Konkurs dla projektantów

W ogłoszonym 3 października 2016 konkursie Akademii Hansgrohe „Skończona forma to dopiero początek” mogą brać udział projektanci i studenci kierunków projektowych. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu aranżacji wnętrza łazienki. Warunkiem jest wykorzystanie usług Manufaktury Axor. Organizator konkursu promuje możliwości Manufaktury, w tym opcje modyfikowania istniejących produktów. Najczęstsze zmiany dotyczą koloru, wysokości i grawerowania produktów. Wiele etapów pracy w Manufakturze Axor wykonywanych jest ręcznie. Zgodnie z ofertą, można zamówić produkt w dowolnym kolorze z palety RAL. Poszczególne elementy mogą być skrócone, wydłużone, opatrzone inicjałami, logotypem lub napisem odzwierciedlającym własny charakter pisma.

Terminy i nagrody w konkursie architektonicznym

Główna nagroda w konkursie Akademii Hansgrohe to stypendium w wysokości 20 000 zł, które zostanie wykorzystane zgodnie z oczekiwaniami zwycięzcy. Regulamin przewiduje ponadto przyznanie dwóch nagród specjalnych; 5000 zł dla projektu zgłoszonego przez projektanta oraz 5000 zł dla projektu studenckiego. Prace nadsyłać można do 11 grudnia 2016.

Konkurs jest dwuetapowy. Autorzy najlepszych projektów wybranych przez jury w pierwszym etapie będą walczyć o nagrodę główną podczas finału, który zaplanowany jest na 22 marca 2017 roku w siedzibie firmy Hansgrohe. W jury zasiadają Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna magazynu Elle Decoration, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK, projektantka wnętrz, stylistka – przewodnicząca jury; Bogumiła Jung, projektantka, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP, prorektor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu; Maria Tyniec, absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, architektka wnętrz, publicystka; Dagmara Jakubczak, historyk sztuki i projektantka wnętrz, autorka bloga FORelements.pl; Paweł Balcerzak, wykładowca ASP Wydział Wzornictwa w Warszawie, członek zarządu SPFP, designer INNO+NPD; Wojciech Trzcionka, dyrektor wydawniczy „Design Alive”, konsultant w dziedzinie designu, Robert Kamiński, prezes zarządu Hansgrohe Sp. z o.o.Więcej informacji na: www.akademiahansgrohe.pl

Autor: KZ
Zdjęcia: Akademia Hansgrohe, materiały prasowe, Hansgrohe - materiały prasowe
Data publikacji: 30.09.2016 12:38

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.