archirama.pl

PROJEKT KUCHNI. Nowoczesna biała kuchnia ZAJC 016

Kuchnia zaprojektowana dla osób lubiących spędzać czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Duża funkcjonalna wyspa kuchni pozwala przygotowywać potrawy kilku osobom jednocześnie. Zobacz wzornictwo kuchni marki ZAJC KUCHNIE.

Kuchnia ZAJC 016 1

Projekt nowoczesnej kuchni. Proste bryły szafek, niepretensjonalne kolory i dużo bieli w kuchni.

Fot: Norbert Banaszyk

Dwa zlewozmywaki wykonane z Corianu oraz płyta grzewcza Siemens zamontowana na równo z latem tworzą nowoczesną kompozycję, a jednocześnie bardzo ułatwiają pracę w kuchni. Połączony z wyspą stół wykonany z naturalnego szczotkowanego dębu idealnie łączy wyspę z wysoką zabudową, której fronty są wykonane z czarnego dębowego forniru. AGD: Siemens, Blanco, Falmec. Cena od 40 tys zł brutto.

Wzornictwo kuchni marki ZAJC KUCHNIE odpowiada aktualnym trendom - proste bryły, duże gładkie powierzchnie, modna kolorystyka. Większość stanowią kuchnie bezuchwytowe. Modele posiadają niezwykle cienkie blaty, fronty i półki. W ten sposób oferta marki ZAJC KUCHNIE odpowiada aktualnej filozofii projektowania kuchni jako eleganckiego i szlachetnie wykończonego mebla, który nie ingeruje we wnętrze, lecz harmonijnie się w nie wtapia.

>>Inspirujące skandynawskie kuchnie

Pod marką ZAJC KUCHNIE powstają bogato wyposażone i luksusowo wykończone modele. Wśród zastosowanych w nich rozwiązań znajdują się: podświetlane dna szafek, oświetlenie w szufladach, cienkie blaty z konglomeratów kwarcowych i Corianu, montowane na równo z blatem płyty indukcyjne i zlewozmywaki, okapy wysuwające się z blatu, nowy system koszy La Mance firmy Peka wzbogacony o ciche domykanie, otwierane elektrycznie cargo w wysokiej zabudowie także firmy PEKA. Wnętrza szuflad posiadają wykończenie z drewna bukowego lub być w całości bukowe. Obok luksusowych kuchni marka oferuje też tańsze modele. Zastosowano w nich bardziej ekonomiczne rozwiązania, jak np. fronty wykonane z płyty laminowanej. www.meble-zajc.pl

Zdjęcia: Norbert Banaszyk
Data publikacji: 21.08.2012 11:43

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.