archirama.pl

Schody w domu. Zbuduj schody w salonie rodem z parku jurajskiego

Schody w salonie wcale nie muszą być dębowe, albo z kamienia. Mogą, tak jak te zaprojektowane przez Philip Watts Design, przypominać szkielet dinozaura. To ciekawy pomysł dla odważnych na urządzenie schodów w domu.

Pomysł na schody 2

To nie muzeum skamielina. To schody ze stali i szkła

Fot: www.philipwattsdesign.com

To nie muzeum historii naturalnej, ani sceneria z filmu Park Jurajski. Chociaż schody, zbudowane w jednym z prywatnych mieszkań w Wielkiej Brytanii, przypominają szkielet dinozaura znany z muzeum. Połączone stalowe żebra czerpią inspiracje ze szkieletów, które można zobaczyć w salach wystawowych muzeów.

Pomysł na schody 6

Przy tym schody są w pełni funkcjonalne i bezpieczne. Stalowa konstrukcja wykończona jest szklanymi balustradami. Schodom zaprojektowanym przez Philip Watts Design daleko do tradycyjnych schodów z dębowymi albo kamiennymi stopniami. Same w sobie stanowią ciekawy element dekoracyjny i designerski. Oczywiście nie wszystkim mogą przypaść do gustu, ale to tylko kwestia gustu. Cóż schody stanowią ciekawy przykład wykorzystania szkła i metalu we wnętrzach.

>>Francuski pomysł na aranżację mieszkania[ZDJĘCIA]

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: www.philipwattsdesign.com
Data publikacji: 19.07.2012 13:52

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.