archirama.pl

Studia na ASP. Wnętrza Katedry Mody w białym stylu

Chcesz studiować na ASP? Zobacz wnętrza Katedry Mody na Wydziale Wzornictwa. Stylowe, białe bez zbędnych dodatków poddasze budynku APS [ZDJĘCIA]

Tu studenci uczą się wzornictwa

Wnętrza dla studentów zostały zaprojektowany przez profesjonalnych architektów

Fot: Marcin Czechowicz

Wnętrza Katedry Mody na warszawskiej ASP powstały niedawno. Projekt zagospodarowania całej kondygnacji wykonali architekci Maciej Siczek, Maciej Walczyna, Leszek Mill. Za zadanie mieli przebudowę ostatniej kondygnacji budynku przeznaczonej dla studentów. Tak powstał projekt likwidacji stropu i połączenia kondygnacji ze strychem.

Projektanci przyjęli, że na wydziale mody musi być kolorowo. Studenci używają rozmaitych materiałów, bawią się kolorami. Trzeba więc było stworzyć dla nich odpowiednie tło. Tak powstała koncepcja białej aranżacji wnętrza Katedry Mody. Biały kolor pojawił się nie tylko na ścianach, ale również na podłodze i suficie. Dla delikatnego kontrastu architekci sięgnęli po niebieski. W tym kolorze została pomalowana wnęka aneksu socjalnego i WC.

>>Design na fotelu dentystycznym. Gabinet kusi nowoczesną aranżacją wnętrza

Klatkę schodową wykończono w kolorze grafitowym. Projektanci zadbali też o odpowiednią ilość światła we wnętrzu. Z jednej strony wielki świetlik z drugiej sztuczne oświetlenie i liczne stylowe lampy. Dodatkowo architekci zadbali o odpowiednie przeszklenie tarasu, który został wyłożony naturalną deskę. Resztę uzupełniają oszczędne w detale meble w białej tonacji.

Zdjęcia: Marcin Czechowicz
Data publikacji: 29.06.2012 12:28

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.