archirama.pl

STYL NOWOCZESNY WE WNĘTRZACH. OD NOWCZESNEGO MIESZKANIA DO BIURA. ZOBACZ GALERIĘ WNĘTRZ W NOWOCZESNYM STYLU

NOWOCZESNY STYL we wnętrzach dobrze sprawdza się w aranżacji mieszkań czy domów. Architekci wnętrz równie chętnie sięgają po STYL NOWOCZESNY aranżując wnętrza hoteli, restauracji czy biur. Zobacz przykład NOWOCZESNYCH WNĘTRZ.

CitizenM Hotel. Na każdym kroku spotykamy nowoczesne designerskie rozwiązania wnętrz

CitizenM Hotel. Na każdym kroku spotykamy nowoczesne designerskie rozwiązania wnętrz

Fot: materiały prasowe CitizenM Hotel

Styl nowoczesny w urządzaniu i aranżacji mieszkań oraz domów nie zmiennie cieszy się popularnością. Nowoczesne wnętrza są tak atrakcyjne dzięki swojej prostocie i funkcjonalności. Salony, kuchnie i łazienki poddawane są tym samym regułom aranżacji. STYL NOWOCZESNY czerpie z tradycji modernizmu (modernizm od 100 lat cieszy się w architekturze niezmienną popularnością).

>>Nowoczesne wnętrze. Antresola, kontrastowe kolory, czyli wnętrze z...?

Wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu dalekie jest od ciężkich barkowych dodatków. Projektanci używają prostych zestawów kolorów, bez zbędnej krzykliwości i mieszania. Styl nowoczesny często kojarzony jest ze stylem SKANDYNAWSKIM, w którym dominuje kolor biały. Bo WNĘTRZA NOWOCZESNE to przede wszystkim minimalizm i prostota. To nie tylko monochromatyczne kolory, ale również meble o geometrycznych nieskomplikowanych kształtach, które uzupełniają wystrój mieszkania czy domu. Do urządzenia nowoczesnego mieszkania równie dobrze nadaje się mieszkanie w bloku, apartament czy 300 metrowy dom.

>>Apartament z marmuru i drewna. Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?

Tu wiele zależy od naszej inwencji i pomysłowości. Nowoczesny może być loft i kawalerka wyposażona w meble IKEA. Oczywiście możemy sięgnąć po meble klasyków design jak van der Rhoe, krzesła Starcka czy leżankę Le Corbusiera. Ale styl nowoczesny nie narzuca ograniczeń jeśli chodzi o materiały, szkło, metal, drewno czy kamień. Otwartą przestrzeń nowoczesnego wnętrza możemy uzupełnić klasyczną drewnianą podłogą. Zaletą nowoczesnego stylu jest jego uniwersalność. Nowoczesne wnętrze równie dobrze co do mieszkania nadaje się do aranżacji wnętrza biura, hotelu, sklepu czy restauracji.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Andrzej Szandomirski, n-design.pl, 81.waw.pl, materiały prasowe Planning Korea, Marta González Arquitectos, Jeremi Buczkowski, materiały prasowe CitizenM Hotel, Maciej Frydrysiak, Zień Home, Piotr Mastalerz, Fot. Materiały Prasowe / LG Hausys, Mariusz Bykowski, Juan Sánchez, materiały prasowe www.london2012.com
Data publikacji: 6.08.2012 13:49

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.