archirama.pl

STYLOWE WNĘTRZA. Czyli jak urządzić gabinet dentystyczny nowocześnie i elegancko

Każde wnętrze wymaga odpowiedniego stylu i aranżacji. Nawet tak nieprzyjemnie kojarzący się jak gabinet dentystyczny wnętrze tworzy przyjazną atmosferę dzięki odpowiedniej architekturze i aranżacji. Zobacz gabinet z wnętrzem urządzonym w nowoczesnym stylu.

Wnętrze kliniki w nowoczesnym stylu 2

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Duda z wnętrzem w nowoczesnym stylu.

Fot: Bogdan Kaczmarczyk

To dentysta czy showroom pracowni designerskiej? Kliniki stomatologiczne i prywatne lecznice dostrzegają coraz częściej, że dla pacjentów ważne są nie tylko kompetencje lekarzy i stomatologów, ale wygląd i urządzenie pomieszczeń, w których są przyjmowani. Nowoczesny styl wnętrza gabinetu może dodatnio wpływać na samopoczucie pacjentów. Dlatego ich właściciele coraz częściej decydują się na profesjonalne aranżacje designerskie. Dzięki temu pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z miejscem jakim jest przychodnia czy gabinet dentystyczny.

STYL NOWOCZESNY WE WNĘTRZACH

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Duda zleciła zaprojektowanie swoich wnętrz profesjonalnej pracowni. Nowoczesne wnętrza kliniki z modernistycznymi akcentami to dzieło pracowni KMA Kabarowski Misiura Architekci. Projektanci postawili na klasyczne zestawienia barw i minimalizm wnętrza. Nie ma tu pretensjonalnych dekoracji i dodatków. Są harmonia, elegancja i spokój. Dzięki koncepcji i projektowi architektów wnętrze kliniki zyskało dużo światła. Profesjonalizm miejsca podkreślają nowoczesne designerskie meble, dobrze komponujące się ze stylem wnętrza.

Projekt: KMA Kabarowski Misiura Architekci
Realizacja: 2012
Lokalizacja: Katowice
Autorzy: Anna Misiura, Łukasz Kabarowski, Judit Vig, Paweł Przybylski
Zdjęcia: Bogdan Kaczmarczyk

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Bogdan Kaczmarczyk
Data publikacji: 31.08.2012 11:42

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.