archirama.pl

Szyj z IKEA, czyli WARSZTATY SZYCIA IKEA. Wykorzystaj KATALOG IKEA 2013

KATALOG IKEA 2013 zdominowany jest w tym roku przez tekstylia i tkaniny, które można wykorzystać we wnętrzach. IKEA organizuje warsztaty szycia. IKEA podpowiada jak zmienić i urządzić mieszkanie za nieduże pieniądze. Dowiedz się więcej o warsztatach szycia IKEA.

Warsztaty szycia IKEA

Warsztaty szycia IKEA. Katalog IKEA 2013 to dominacja tkanin. Teraz IKEA pokazuje jak je wykorzystać we wnętrzach.

Fot: IKEA

Zamknij oczy i pomyśl o swoim mieszkaniu. Czy wiesz, że w prosty i niedrogi sposób możesz je zmienić i odświeżyć? Dzięki warsztatom szycia w IKEA Targówek, dowiesz się i nauczysz jak łatwo ze zwykłej tkaniny wykreować niezwykłe dodatki. Warsztaty szycia prowadzone przez projektantkę i designerkę – Oliwię Drochlińską będą odbywać się w każdy wtorek i piątek września, w godzinach 11.00 - 14.00. w IKEA Targówek.

WYKORZYSTAJ TAKNINY Z KATALOGU IKEA 2013

Warszawa aż przelewa się od sklepów i centrów handlowych, gdzie szybko i łatwo można kupić gotowe produkty. Czasem jednak dostępne w sprzedaży artykuły nie odzwierciedlają naszych potrzeb i możliwości finansowych, a wystarczy kilka prostych pomysłów, by nasze wnętrze nabrało nowego charakteru. Istotne zmiany w domu można dokonać niewielkimi środkami – na przykład samodzielnie szyjąc dodatki, które nie tylko udekorują dom, ale też nadadzą mu bardziej spersonalizowanego wyglądu.

>>Znasz katalog IKEA 2013?

Biorąc pod uwagę jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają tekstylia, IKEA Targówek postanowiła zorganizować warsztaty, na których będzie można poznać podstawy projektowania i szycia, które pozwolą w prosty sposób odmienić wnętrze. Warsztaty to idealna propozycja dla każdego, kto chce zdobyć podstawy krawieckiego fachu na potrzeby swoich projektów i domowych przeróbek. W niewielkich grupach, pod okiem projektantki i designerki – Oliwii Drochlińskiej, z dostępem do maszyn i wszelkich niezbędnych materiałów będzie można poznać podstawy przygotowywania projektów, rozróżniania materiałów, technologię szycia, a przede wszystkim wykonać takie dodatki jak: poszewka na poduszkę, torba na zakupy, pokrowiec na telefon i wiele innych.

WARSZTATY SZYCIA IKEA

Zajęcia organizowane przez IKEA Targówek będą odbywać się 2 razy w tygodniu – w każdy wtorek (4,11,18,25) i piątek (7,14,21,28) września, w godzinach 11.00-14.00 w restauracji IKEA Targówek. Aby wziąć udział należy kupić bilet w Punkcie Szycia obok Działu Obsługi Klienta na Parterze sklepu. Koszt udziału w warsztacie to 29,99 zł. Każdy uczestnik otrzymuje metr bieżący wybranej tkaniny z której szyje dodatki. Na każdy warsztat może się zapisać 12 osób.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: IKEA
Data publikacji: 5.09.2012 12:35

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.