Wnętrza
WNĘTRZA
Design i meble

Uniwersalna sofa zyskuje nowe trójwymiarowe obicia

  • Komentarze

Sofa mafuf italvelluti

Najnowsza kolekcja sof MAFUF w odcieniach Perception ITALVELLUTI

Fot: italvelluti.pl

Wnętrza na wiosnę. Zobacz najnowsze wcielenie sofy z kolekcji MAFUF.

Kolekcja mebli MAFUF autorstwa Anny Szuflickiej to seria mebli wypoczynkowych, na którą składają się fotel oraz dwie sofy: dwu oraz trzyosobowa. Mają prosty, geometryczny kształt, są bardzo funkcjonalne i świetnie wpasowują się w każdą przestrzeń, nie dominując przy tym miejsca, w którym się znajdują. Z racji przeznaczenia mebli, projektantka postawiła na wygodę obiektów, dbając o to, by nie dopuścić do przerostu formy nad treścią. Dlatego MAFUF to meble o treści przyjemnej, nowoczesnej i wygodnej.

W tym roku dopieszczona została również ich forma, a dokładniej ich obicia. Firma Italvelutti specjalizująca się w wysokiej jakości tkaninach, dodała do swojej oferty nowe pokrycia na produkty z serii MASUF. Są one dostępne w dwóch nowych wzorach – Neptun i Labirynt – otrzymywanych metodą przeszywania gotowego materiału z miłej w dotyku mikrofibry. Dzięki temu tkanina staje się dużo ciekawsza wizualnie i zyskuje na trójwymiarowości.

>>Zobacz jak zamienić mieszkanie w wielkiej płycie w nowoczesny apartament!

Obicia dostępne są we wszystkich kolorach jakie oferuje seria Perception marki Italvelutti, w której znajdują się nie tylko klasyczne, stonowane barwy ale również odcienie błękitu, fioletu, żółci czy modnej w tym sezonie pomarańczy. Nie zapomniano również o praktycznym aspekcie użytkowania sofy. Tkaniny wykonane są ze specjalnego materiału „Zero-Spot System”, który nie tylko zabezpiecza mebel przed plamami, zarówno mokrymi, jak i suchymi, ale również ułatwia usuwanie już powstałych zabrudzeń.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: italvelluti.pl
Data publikacji: 5.04.2012 22:57
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.