archirama.pl

Uniwersalna sofa zyskuje nowe trójwymiarowe obicia

Wnętrza na wiosnę. Zobacz najnowsze wcielenie sofy z kolekcji MAFUF.

Sofa mafuf italvelluti

Najnowsza kolekcja sof MAFUF w odcieniach Perception ITALVELLUTI

Fot: italvelluti.pl

Kolekcja mebli MAFUF autorstwa Anny Szuflickiej to seria mebli wypoczynkowych, na którą składają się fotel oraz dwie sofy: dwu oraz trzyosobowa. Mają prosty, geometryczny kształt, są bardzo funkcjonalne i świetnie wpasowują się w każdą przestrzeń, nie dominując przy tym miejsca, w którym się znajdują. Z racji przeznaczenia mebli, projektantka postawiła na wygodę obiektów, dbając o to, by nie dopuścić do przerostu formy nad treścią. Dlatego MAFUF to meble o treści przyjemnej, nowoczesnej i wygodnej.

W tym roku dopieszczona została również ich forma, a dokładniej ich obicia. Firma Italvelutti specjalizująca się w wysokiej jakości tkaninach, dodała do swojej oferty nowe pokrycia na produkty z serii MASUF. Są one dostępne w dwóch nowych wzorach – Neptun i Labirynt – otrzymywanych metodą przeszywania gotowego materiału z miłej w dotyku mikrofibry. Dzięki temu tkanina staje się dużo ciekawsza wizualnie i zyskuje na trójwymiarowości.

>>Zobacz jak zamienić mieszkanie w wielkiej płycie w nowoczesny apartament!

Obicia dostępne są we wszystkich kolorach jakie oferuje seria Perception marki Italvelutti, w której znajdują się nie tylko klasyczne, stonowane barwy ale również odcienie błękitu, fioletu, żółci czy modnej w tym sezonie pomarańczy. Nie zapomniano również o praktycznym aspekcie użytkowania sofy. Tkaniny wykonane są ze specjalnego materiału „Zero-Spot System”, który nie tylko zabezpiecza mebel przed plamami, zarówno mokrymi, jak i suchymi, ale również ułatwia usuwanie już powstałych zabrudzeń.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: italvelluti.pl
Data publikacji: 5.04.2012 22:57

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.