Wnętrza
WNĘTRZA
Warsztaty dla architektów

Warsztaty fotografii wnętrz. INTER DOOR zaprasza architektów na warsztaty i prezentację polskiej marki oświetleniowej

  • Komentarze

Warsztaty architektoniczne INTER DOOR
Fot: INTER DOOR

Tajniki fotografii wnętrz architekci i projektanci poznać będą mogli na warsztatach zorganizowanych przez firmę INTER DOOR. Warsztaty architektoniczne odbędą się 23 lutego, w Concordia Design, w Poznaniu w ramach cyklu spotkań „Drzwi do projektowania”

Polski producent drzwi, firma INTER DOOR, realizuje cykl spotkań dla architektów "Drzwi do projektowania". Podczas każdego spotkania projektanci mogą zapoznać się z nowymi produktami w ofercie firmy. Na poznańskim  spotkaniu  w Concordia Design architektci będą mieli okazję poznać polską markę – KUKA, która specjalizuje się w projektowaniu lamp w drewnianej obudowie.

Atrakcją spotkania mają być warsztaty fotografii wnętrz.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – obowiązuje przesłanie potwierdzenia udziału na adres: beata.jankowska@interdoor.pl do dnia 14 lutego 2017.

Concordia Design, Poznań, 23 lutego, godz. 10.30

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: INTER DOOR
Data publikacji: 10.02.2017 14:10
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.