archirama.pl

Warsztaty fotografii wnętrz. INTER DOOR zaprasza architektów na warsztaty i prezentację polskiej marki oświetleniowej

Tajniki fotografii wnętrz architekci i projektanci poznać będą mogli na warsztatach zorganizowanych przez firmę INTER DOOR. Warsztaty architektoniczne odbędą się 23 lutego, w Concordia Design, w Poznaniu w ramach cyklu spotkań „Drzwi do projektowania”

Warsztaty architektoniczne INTER DOOR
Fot: INTER DOOR

Polski producent drzwi, firma INTER DOOR, realizuje cykl spotkań dla architektów "Drzwi do projektowania". Podczas każdego spotkania projektanci mogą zapoznać się z nowymi produktami w ofercie firmy. Na poznańskim  spotkaniu  w Concordia Design architektci będą mieli okazję poznać polską markę – KUKA, która specjalizuje się w projektowaniu lamp w drewnianej obudowie.

Atrakcją spotkania mają być warsztaty fotografii wnętrz.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – obowiązuje przesłanie potwierdzenia udziału na adres: beata.jankowska@interdoor.pl do dnia 14 lutego 2017.

Concordia Design, Poznań, 23 lutego, godz. 10.30

Zdjęcia: INTER DOOR
Data publikacji: 10.02.2017 14:10

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.