archirama.pl

Wielkanocne dekoracje nie muszą być nudne. Zobacz stylowe ozdoby na święta

Wielkanocne dekoracje i ozdoby wcale nie muszą być nudne. Zobacz jak można stworzyć świąteczny klimat unikając sztampy. Pokazujemy nietypowy styl i design wielkanocnych ozdób i dekoracji.  

Wielkanocne wnętrze

Wielkanocny stół rustykalnie.

Fot: home-you.com

 Szukasz inspiracji, chcesz, aby wnętrze twojego domu nabrało bardziej odświętnego klimatu? Oto wielkanocne dekoracje z polskich sklepów z nieco odważniejszym stylem i designem. Masz wrażenie, że z każdym kolejnym rokiem coraz mniej „czujesz” Święta? Że przychodzą równie nieoczekiwanie, co odchodzą?

Spraw, żeby świąteczna atmosfera na dłużej zagościła w twoim domu. Niewielkie zmiany kolorystyczne, dodatkowe akcesoria i nawet pojedyncze elementy potrafią zdziałać cuda. Dekoracje świąteczne niesłusznie kojarzą się z „cepeliadą” i kurczakami, pokrytymi sztucznym pierzem, plastikowymi gniazdami z równie plastikowymi jajeczkami w środku. Do tego obowiązkowe zające, odmieniane przez wszystkie możliwe przypadki.

>>Świąteczna choinka w wersji hardkorowej! Wystawa w Goethe-Institut

Nad całą tą menażerią niepodzielnie górują czekoladowe figurki w neonowych sreberkach, tak niedobre, że potrafią gościć na świątecznym stole kilka lat z rzędu. Nic więc dziwnego, że boimy się eksperymentować ze świątecznymi dekoracjami i pozostajemy przy bezpiecznym dla oka, wystrojowym status quo. Rezygnując ze świątecznych dekoracji odbieramy sobie dużą część radości wynikającej z celebracji świąt. Niesłusznie, bowiem sklepy oferują ogromny wybór dekoracji wielkanocnych w różnych stylistykach.

Naturalne, rustykalne, kolorowe, zabawne, krzykliwe, tradycyjne, minimalistyczne, nowoczesne - to jak będą wyglądały twoje święta, zależy wyłącznie od ciebie. Kto powiedział, że Wielkanoc to sztywny biały obrus, który przez większość czasu trzeba pilnować przed wszędobylskimi dziećmi i święconka w wiklinowym koszyku? Przecież możliwości są nieograniczone. Zobacz propozycje na stylowe wielkanocne dekoracje z naszej galerii.

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: home-you.com
Data publikacji: 30.03.2012 15:19

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.