archirama.pl

Wiosenna bujność, czyli kolory i stylowy design w kuchni

Aby na dobre pożegnać zimę dobrze jest trochę rozweselić pomieszczenia, w których przebywamy. Nic tak nie działa na poprawę nastroju, jak żywe, orzeźwiające barwy. Zmień na wiosnę sprzęty w swojej kuchni na bardziej stylowe, designerskie i kolorowe.  

Wiosna w kuchni

Wiosenne, świeże akcesoria kuchenne.

Fot: myin.pl

Oczywiście dawkowane w umiejętny sposób, gdyż ich nadmiar jest tak samo szkodliwy jak zimowy niedobór. Wiosną zmieniamy nie tylko sposób ubierania się, ale również rodzaj spożywanych pokarmów. Rezygnujemy z ciężkich, tłustych potraw, które zimą dostarczały energii na przeżycie kolejnego dnia w arktycznych temperaturach. Zamiast tego wybieramy jedzenie, po którym czujemy się zdrowo, świeżo i lekko.

Tak też niech poczuje się nasza kuchnia. Niech na dobre wywietrzeje z zapachu barszczu i grzanego wina. Niepotrzebne są jednak żadne rewolucyjne kroki, a małe zmiany, które potrafią całkowicie odmienić charakter wnętrza. Zamiast wymiany stołu, lepszym krokiem jest na przykład nowa dekoracyjna miska do sałatek, pojedyncze designerskie krzesło, niekoniecznie od kompletu, czy ozdobny młynek do pieprzu, który z dumą prezentować będziemy gościom.

>>Uniwersalna sofa zyskuje nowe trójwymiarowe obicia

Pokazujemy oryginalne gadżety do kuchni, które na pewno zrobią zamieszanie na niejednym przyjęciu. Dominującym kolorem jest niekolidująca biel, rozświetlona żółto-limonkowymi wiosennymi akcentami.

Akcesoria, które prezentujemy nie tylko cieszą oko minimalistyczną formą, ale również są wyjątkowo funkcjonalne. Automatyczny obierak do jabłek przypomina futurystyczną rzeźbę, ale tak naprawdę ratuje nas od mało pociągającego obierania owoców. Białe sałatkowe miski również skutecznie udowadniają, że zasługują na miano sztuki użytkowej. Ta przypominająca chiński symbol harmonii ying-yang pozwala na oddzielenie dwóch różnych potraw w jednej misce, wróble rezydujące przy drugiej, to nic innego jak łyżki do sałaty.

Produkty są do nabycia w sklepie www.myin.pl

Autor: pam
Zdjęcia: myin.pl
Data publikacji: 11.04.2012 10:42

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.