archirama.pl

WNĘTRZA DOMÓW. DOMOWE SPA, JACUZZI W MIESZKANIU

W wakacyjne upalne dni warto pomyśleć o ochłodzie i relaksie. Jak urządzić domowe SPA? Nawet we wnętrzu mieszkania można zainstalować nieduże jacuzzi. Zobacz projekty łazienek pokazane w Mediolanie na targach designu.

WNĘTRZA. Jacuzzi w Domu 3

W wakacyjne letnie dni domowe jacuzzi to świetna alternatywa dla upału. To włoskie pomysły na aranżacje wnętrza bądź łazienki z jacuzzi. 

Fot: JACUZZI® materiały prasowe

W upalne wakacyjne dni każdy marzy o odrobinie wytchnienia i odpoczynku. Oczywiście najlepiej wyjechać nad morze i odpocząć na plaży. Ale jeśli nie dany nam jest długi wakacyjny urlop może lepiej pomyśleć od małym domowym SPA. Dla domowego jacuzzi nie trzeba dużej przestrzeni.

>>Kuchnia od wnętrza. Czyli apetyczne projekty kuchni

Nawet w małym mieszkaniu możemy z powodzeniem zaaranżować łazienkę, a w niej relaksacyjne jacuzzi. Odpowiednio wkomponowana wanna nie tylko stanie się miejscem wytchnienia, ale sprawi, że nasz łazienka nabierze nowoczesnego miejskiego stylu. Jeśli szukacie inspiracji dla własnego, domowego SPA my polecamy designerskie projekty zaprezentowane podczas tegorocznych targów design w Mediolanie.

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: JACUZZI® materiały prasowe
Data publikacji: 6.07.2012 11:49

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.