archirama.pl

Wnętrza hotelu Poziom 511. Nowoczesny styl i komfortowe wnętrza

Hotel Poziom 511 to ekskluzywne miejsce zlokalizowane w miejscowości Ogrodzieniec. Obiekt przyciąga uwagę nie tylko swoją bryłą i elewacjami, ale także interesująco rozwiązanymi wnętrzami. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza hotelu Poziom 511!

Nowoczesne meble w jadalni nadają wnętrzu oryginalności

Nowoczesne meble w jadalni nadają wnętrzu oryginalności

Fot: materiały prasowe Hotel Poziom511

Mieszanka stylów najlepszą drogą do stworzenia nowoczesnego wnętrza

Styl skandynawski wiedzie prym wśród współczesnych wykończeń wnętrz. Dlaczego? Przede wszystkim styl skandynawski jest prosty, czysty, a zarazem nowoczesny i interesujący. Na takie rozwiązanie postawiono podczas realizacji projektu wnętrz hotel Poziom 511. Zachowując wysoki standard stworzono wnętrze proste, ale bardzo funkcjonalne i przyjemne dla oka wypoczywających tam gości.

W samych pokojach gościnnych zastosowane odważną grę kolorów. Często dominują tu szarości albo mocna czerń, która kontrastowana jest z takimi kolorami jak: czerwień, fiolet, czasem pomarańcz, czy po prostu biel. Wszystko to komponuje się bardzo dobrze z prostymi, często właśnie białymi, meblami. Bardzo ciekawie rozwiązano podłóg. Ułożone w kształt jodełki pasy wykładziny są rzadkim rozwiązaniem, a wygląda bardzo interesująco. Co więcej integralna z pokojem łazienka utrzymana została w równie nowoczesnym stylu. W tych pomieszczeniach postawiono głównie na grę światłem. W łazienkach dominują mocne kolory. Znajdziemy łazienkę w kolorystyce czerwonej lub fioletowej, ale dla odmiany stworzono także łazienki w odcieniach szarości czy w kolorze białym. Wszystkie te kolory przy odpowiednim podświetleniu sprawia, że design łazienki jest na wysokim poziomie i rzuca się w oczy.

>> Zobacz ranking 10 najlepszych hoteli na świecie!

Bardzo ciekawym miejsce w hotelu Poziom 511 są pomieszczenia basenu i saun. Hala basenowa została doświetlona dzięki całkowicie przeszklonej ścianie zewnętrznej. Przykrycie pomieszczenia dwuspadowym dachem nadaje tu charakteru regionalności, a zarazem utrzymuje prosty i nowoczesny styl całego hotelu. Do basenu i wydzielonych pomieszczeń saun dojdziemy między innymi przez hol. Widoczne na ścianach fragmenty skał stwarzają w tym miejscu wyjątkową atmosferę. Podkreślają ją szare i białe mozaiki, z których została ułożona podłoga. Malutkie elementy mozaiki kontrastują się z ułożonymi obok dużymi płytkami.

Hotel Poziom511 – miejsce kontrastów

Hotel Poziom511 to miejsce, gdzie spotykają się przeciwieństwa, a co więcej możemy zgodnie powiedzieć, że w tym wypadku sformułowanie „przeciwieństwa się przyciągają” jest jak najbardziej trafne. W pokojach gościnnych widzimy kontrastową grę kolorów. Czerń lub szarość łączy się z bielą, czerwienią, czy pomarańczem. Tworzy dzięki temu wyraźne i ciekawe wnętrze. Jednak zabawa w kontrasty to nie tylko kolory, to także kształty i formy. Często widzimy łączenie małych elementów mozaiki z płytami bardzo dużych rozmiarów. Jedynym wyjątkiem, odbiegającym od teorii kontrastowania są kształty. W hotelu konsekwentnie dominują kształty proste, o widocznych załamaniach. Brakuje tu kształtów obłych, czy nieregularnych. Hotel Poziom511 to na pewno miejsce, które zapadnie w pamięć odwiedzającym. Nowoczesne rozwiązania, spotykają się tu z wygodą i wysokim standardem. Dodatkowo wspaniałe, górskie otoczenie – wszystko czego potrzebujemy do udanego urlopu.

>> Wakacje na drzewie? Jest hotel, który to zagwarantuje!

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: materiały prasowe Hotel Poziom511
Data publikacji: 8.08.2012 13:11

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.