archirama.pl

Wnętrza. Mieszkanie w nowoczesnym stylu. A jednak ciepłe i słoneczne

Kto powiedział, że nowoczesne wnętrza nie mogą być tak ciepłe i przytulne jak mieszkania urządzone w stylu tradycyjnym? Zobaczcie projekt ciepłego nowoczesnego wnętrza.    

Małe, a nowoczesne słoneczne mieszkanie

Małe, a nowoczesne słoneczne mieszkanie

Fot: n-design.pl

Prezentowane mieszkanie to propozycja studia Nasciturus Design. Mieszkanie jest nieduże, dwupokojowe o powierzchni 39 metrów kwadratowych. Jest bardzo przestrzenne, gdyż niewielka, jednoosobowa sypialnia nie zajmuje dużej powierzchni. W mieszkaniu bardzo ciekawie potraktowano faktury.

Umiejętna zabawa fakturami, różnymi tworzywami tworzy nie tylko klimat, ale również przestrzeń. Obok tradycyjnych białych tynkowanych ścian znajdują się powierzchnie z jasnego drewna, szkła w różnych kolorach, pomarańczowo-białego kamienia a nawet tkaniny, jak ściana za łóżkiem w sypialni.

>>Zobacz pomysły małe kwieciste mieszkanie

To, co pozwoliło na tak odważne połączenie faktur z zupełnie różnych światów to wspólna im wszystkim jasna kolorystyka. Wyposażenie mieszkania, meble i akcesoria pozostały proste – funkcję dekoracyjną wypełniają już przeplatające się różne faktury ścian. Do pomieszczenia wprowadzony został już tylko jeden dodatkowy kolor – czerwony.

Czerwień pojawia się okazyjnie w drobnych elementach jak siedziska krzeseł, naczynia na stole, fragmenty grafiki na ścianie. Zaś pozostałe wyposażenie utrzymane jest w neutralnej kolorystyce. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w kuchni, gdyż aby zaoszczędzić miejsca na część wypoczynkową, jadalnię zorganizowano po drugiej stronie kuchennego blatu.

>>12 metrowa kawalerka dla studenta. We Wrocławiu budują mikro kawalerki

Autor: Klaudyna Liszewska
Zdjęcia: n-design.pl
Data publikacji: 17.04.2012 13:57

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.