Wnętrza
WNĘTRZA

Współczesne aranżacje wnętrz w warszawskiej Domotece

  • Komentarze

Krystyna Łuczak-Surówka

dr Krystyna Łuczak-Surówka – historyk sztuki, krytyk designu

  • Noti. Aranżacja współczesnego wnętrza
  • KOD. Naszyjnik
  • Twiggy i Modern

Już 25 marca w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka kolejne spotkanie ze współczesnym polskim dizajnem. OKK! design to prezentacja nowych aranżacji wnętrz,  dyskusje i spotkania z krytykami 

Trzecie spotkanie z cyklu OKK! design rozpocznie się 25 marca 2014 o 13.30 w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA w Warszawie. W programie spotkanie z producentami i prezentacje produktowe - nowości pomocne w tworzeniu nowoczesnych aranżacji wnętrz. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm: Noti, Natuzzi, Hastens, BoConcept, Vorwerk Kobold, SH Studio, Budniq design, Vzór, Beza Projekt, KOD, Red Popppy.
Wydarzeniu będą towarzyszyć: otwarcie nowej Galerii Noti, premiera identyfikacji wizualnej marki OKK!, a także wykłady specjalistów, krytyków i historyków wzornictwa.
Goście specjalni wydarzenia to dr Krystyna Łuczak Surówka i Chie Piskorska

dr Krystyna Łuczak-Surówka – historyk sztuki i krytyk designu, absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest krytykiem i badaczem historii polskiego wzornictwa, a także kolekcjonerką jego najbardziej interesujących przykładów. Była jedną z osób, które przyczyniły się do powrotu modu na stylistykę lat 50. i 60. XX wieku. Krystyna Łuczak-Surówka współpracuje m.in. z Łódź Design Festiwal i Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Jest konsultantką Słownika Projektantów Polskich oraz autorką prezentacji Historia polskiego wzornictwa na stronach IWP. Publikuje m.in. w „2+3d”, „Elle Decoration”.

Chie Piskorska – Japonka urodzona w Tokio, w Polsce mieszka od 16 lat. Architekt wnętrz, stylista, scenograf wystaw, florysta, eseista, wykładowca z zakresu historii sztuki, architektury i estetyki Japonii. Wykłada na Wydziale Architektury Wnętrz w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

OKK! design
CWW Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa
25 marca 2014
wstęp wolny

przeczytaj rowniez
Data publikacji: 24.03.2014 15:38
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.