archirama.pl

Współczesne aranżacje wnętrz w warszawskiej Domotece

Już 25 marca w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka kolejne spotkanie ze współczesnym polskim dizajnem. OKK! design to prezentacja nowych aranżacji wnętrz,  dyskusje i spotkania z krytykami 

Krystyna Łuczak-Surówka

dr Krystyna Łuczak-Surówka – historyk sztuki, krytyk designu

Trzecie spotkanie z cyklu OKK! design rozpocznie się 25 marca 2014 o 13.30 w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA w Warszawie. W programie spotkanie z producentami i prezentacje produktowe - nowości pomocne w tworzeniu nowoczesnych aranżacji wnętrz. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm: Noti, Natuzzi, Hastens, BoConcept, Vorwerk Kobold, SH Studio, Budniq design, Vzór, Beza Projekt, KOD, Red Popppy.
Wydarzeniu będą towarzyszyć: otwarcie nowej Galerii Noti, premiera identyfikacji wizualnej marki OKK!, a także wykłady specjalistów, krytyków i historyków wzornictwa.
Goście specjalni wydarzenia to dr Krystyna Łuczak Surówka i Chie Piskorska

dr Krystyna Łuczak-Surówka – historyk sztuki i krytyk designu, absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest krytykiem i badaczem historii polskiego wzornictwa, a także kolekcjonerką jego najbardziej interesujących przykładów. Była jedną z osób, które przyczyniły się do powrotu modu na stylistykę lat 50. i 60. XX wieku. Krystyna Łuczak-Surówka współpracuje m.in. z Łódź Design Festiwal i Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Jest konsultantką Słownika Projektantów Polskich oraz autorką prezentacji Historia polskiego wzornictwa na stronach IWP. Publikuje m.in. w „2+3d”, „Elle Decoration”.

Chie Piskorska – Japonka urodzona w Tokio, w Polsce mieszka od 16 lat. Architekt wnętrz, stylista, scenograf wystaw, florysta, eseista, wykładowca z zakresu historii sztuki, architektury i estetyki Japonii. Wykłada na Wydziale Architektury Wnętrz w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

OKK! design
CWW Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa
25 marca 2014
wstęp wolny

Data publikacji: 24.03.2014 15:38

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.