archirama.pl

Wyniki castingu w konkursie Pokojowa metamorfoza z VOXBOX

Zakończony został casting na bohaterów konkursu Pokojowa metamorfoza z VOXBOX. Spośród ponad 100 kandydatur, wybrane zostały dwie osoby, dla których przygotowane zostaną nowe aranżacje. Od dziś do 16 stycznia 2014 roku można zgłaszać projekty

Wyniki castingu w konkursie Pokojowa metamorfoza z VOXBOX

Zakończony został casting na bohaterów konkursu Pokojowa metamorfoza z VOXBOX. Spośród ponad 100 kandydatur, wybrane zostały dwie osoby, dla których przygotowane zostaną nowe aranżacje. Od dziś do 16 stycznia 2014 roku można zgłaszać projekty na stronie na stronie www.meble.vox.pl/pokojowametamorfoza.

Fot: materiały prasowe

Zakończony został casting na bohaterów konkursu Pokojowa metamorfoza z VOXBOX. Spośród ponad 100 kandydatur, wybrane zostały dwie osoby, dla których przygotowane zostaną nowe aranżacje. Od dziś do 16 stycznia 2014 roku można zgłaszać projekty na stronie na stronie www.meble.vox.pl/pokojowametamorfoza. Co tydzień najlepsze projekty będą nagradzane iPodami Shuffle oraz bonami zakupowymi. Zwycięzców tego etapu poznamy 20 stycznia 2014 r.

Pierwszy etap konkursu Pokojowa Metamorfoza z VOXBOX za nami

Ilość zgłoszeń do castingu na bohaterów konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dwie osoby wyłonione zostały przez jury konkursu – przedstawicieli firmy Meble VOX oraz autorki bloga MakeHomeEasier.pl. Przy wyborze idealnych kandydatów jury zwracało uwagę na ciekawość uzasadnień kandydatów. Poszukiwane były osoby potrafiące w interesujący sposób przedstawić historię swojego życia, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i sposobie w jaki łączą życie codzienne z zajęciami domowymi. Jury interesowały także pokoje z trudnymi warunkami do codziennego życia, gdzie brakuje strefy relaksu, odpoczynku, kącika do pracy lub dla zainteresowań.

Znamy zwycięzców castingu - dziewczyna o złotym sercu i fanka domowych zwierzaków!

Pierwszą bohaterką jest Klaudia Jaguś, dziewczyna o złotym sercu, która niesie pomoc doradzając innym jak zdrowo żyć. Jej pokój spełnia dwie funkcje. Chce w nim przyjmować klientów i masować ich na specjalnym łóżku. Tym samym potrzebuje wolną przestrzeń na środku pokoju. W wolnych chwilach pragnie zgłębiać swoją wiedzę na temat medycyny naturalnej i oglądać piękne aranżacje wnętrz w Internecie.

Drugą bohaterką jest Jolanta Sobotka. Matka siedmioletniej dziewczynki i wielka fanka domowych zwierzaków. Swój pokój dzienny ma połączony z aneksem kuchennym. Pomimo tego, że nie przepada za gotowaniem to i tak uwielbia przyjmować w swoich skromnych progach gości, spędzać z nimi czas i rozmawiać całymi godzinami. Centrum życia ma stanowić stół. Na tyle duży, aby córka mogła przy nim bawić się, rysować, a Jolanta pracować.

Twórz projekty i zgarniaj co tydzień nowe nagrody

Od 20 grudnia do 16 stycznia można zgłaszać projekty aranżacji dla Jolanty i Klaudii. W tej części udział może wziąć każdy. Wystarczy stworzyć swój pomysł w prostym i intuicyjnym w obsłudze programie VOXBOX . Projekty należy wykonać startując ze strony: http://meble.vox.pl/pokojowametamorfoza. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić kilka projektów.

Na koniec każdego tygodnia, jury wybierze 3 najlepsze projekty. Także internauci mogą głosować na swoich faworytów, a na koniec każdego tygodnia najpopularniejsze projekty będą nagradzane.  Co tydzień do wygrania iPody Shuffle oraz bony o wartości 200 zł na zakupy w Meble VOX.

Finałowa metamorfoza

Dwa zwycięskie projekty poznamy 20 stycznia 2014 r. Tego dnia Jolanta i Klaudia wybiorą każda swój ulubiony projekt. Wyboru dokonają spośród projektów nagrodzonych w cotygodniowych głosowaniach internautów i jury.

Między 20 a 26 stycznia 2014 r. jury i internauci zdecydują w głosowaniu czyj projekt jest lepszy – Jolanty czy Klaudii. Nagrodą główną są meble wykorzystane w projekcie o wartości 10 tys. zł. Dodatkowo autor zwycięskiego projektu otrzyma także 10 tys. zł. Tak naprawdę w konkursie nie ma przegranych, bo za drugie miejsce i dla autora tego projektu przeznaczone zostaną nagrody o wartości 5 tys. zł.

Więcej informacji na: http://meble.vox.pl/pokojowametamorfoza

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 20.12.2013 13:29

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.