archirama.pl

Załóż PORTFOLIO. Pokaż swoje WNĘTRZE w sieci

Jesteś architektem? A może dobrze urządziłeś właśnie MIESZKANIE? Obejrzyj najnowsze PROJEKTY czytelników Archiramy. Wejdź do działu PORTFOLIO, zobacz, co robią inni. Zarejestruj się i pokaż swoje projekty, zdjęcia, pomysły na WNĘTRZA. Najnowsze trendy w architekturze, wnętrzach, designie na www.archirama.pl to źródło informacji, projekty, wyposażenie. Prezentujemy, oceniamy, komentujemy.

Wnętrza Portfolio

Zdjęcie z portfolio Wojciecha Góry "obrazy we wnętrzach"

Fot: Wojciech Góra

Jesteś architektem, projektantem albo designerem? Zaistniej w sieci. Urządziłeś właśnie mieszkanie i chcesz pokazać swoje pomysły innym? Niech Twoje prace zobaczą inni użytkownicy – załóż portfolio na Archiramie! Nasz dział Portfolia oddajemy w Wasze ręce. To miejsce, gdzie możecie prezentować dowolną liczbę swoich prac.

>>Zobacz portfolio Wojciecha Góry. ZAŁÓŻ WŁASNE PORTFOLIO!

 

Wnętrza Portfolio 2

Możecie tam zamieszczać swoje projekty niezależnie od ich charakteru – pliki graficzne, filmowe jak i audio. Twoje portfolio możesz dopełnić CV, opisem swojej działalności, a także kontaktem do siebie.

>>ZAŁÓŻ SWOJE PORTFOLIO TERAZ TO TYLKO 15 SEKUND

Zdjęcia: Wojciech Góra
Data publikacji: 10.07.2012 10:04

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.