Wnętrza
WNĘTRZA

Zgłoś swoje biuro do konkursu OFFICE SUPERSTAR

  • Komentarze

Google Enginieering  - granatowa kanapa w przestrzeni wspólnej. Czy to wygląda jak biuro?

Google Enginieering  - granatowa kanapa w przestrzeni wspólnej. Czy to wygląda jak biuro?

Fot: PENSON

Do 31 sierpnia 2017 można zgłaszać aranżacje biurowe, które zostaną ocenione w konkursie OFFICE SUPERSTAR.  Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które mają lub wynajmują biura, a ich aranżacja jest szczególna, podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

Konkurs OFFICE SUPERSTAR

Ciągle zmieniają się standardy i oczekiwania wobec powierzchni biurowych. Zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsca spotkań kilku pokoleń, które łączą na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne do spotkań z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu OFFICE SUPERSTAR jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Aranżacje biur można zgłaszać w 12 kategoriach konkursowych, m.in.: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach: prawniczej, technologicznej, doradczej, BPO/SSC, finansowej i kreatywnej. Laureatów wybierze Kapituła Konkursowa, w której zasiada 12 ekspertów reprezentujących różne branże, a wśród nich m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz.

Nagrodą w każdej kategorii konkursowej jest uzyskanie tytułu OFFICE SUPERSTAR 2017. Zwycięzca przez rok będzie mógł posługiwać się logo konkursu i tytułem w celach promocyjnych. W ramach każdego zwycięskiego projektu nagroda przysługuje również architektom i projektantom, którzy otrzymają dyplomy, a zdobytym tytułem będą mogli posługiwać się bezterminowo w celu promocji swoich osiągnięć.

Regulaminowe szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.officesuperstar.pl.
Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: PENSON
Data publikacji: 19.07.2017 11:01
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.