archirama.pl

Zgłoś swoje biuro do konkursu OFFICE SUPERSTAR

Do 31 sierpnia 2017 można zgłaszać aranżacje biurowe, które zostaną ocenione w konkursie OFFICE SUPERSTAR.  Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które mają lub wynajmują biura, a ich aranżacja jest szczególna, podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

Google Enginieering  - granatowa kanapa w przestrzeni wspólnej. Czy to wygląda jak biuro?

Google Enginieering  - granatowa kanapa w przestrzeni wspólnej. Czy to wygląda jak biuro?

Fot: PENSON
Konkurs OFFICE SUPERSTAR

Ciągle zmieniają się standardy i oczekiwania wobec powierzchni biurowych. Zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsca spotkań kilku pokoleń, które łączą na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne do spotkań z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu OFFICE SUPERSTAR jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Aranżacje biur można zgłaszać w 12 kategoriach konkursowych, m.in.: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach: prawniczej, technologicznej, doradczej, BPO/SSC, finansowej i kreatywnej. Laureatów wybierze Kapituła Konkursowa, w której zasiada 12 ekspertów reprezentujących różne branże, a wśród nich m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz.

Nagrodą w każdej kategorii konkursowej jest uzyskanie tytułu OFFICE SUPERSTAR 2017. Zwycięzca przez rok będzie mógł posługiwać się logo konkursu i tytułem w celach promocyjnych. W ramach każdego zwycięskiego projektu nagroda przysługuje również architektom i projektantom, którzy otrzymają dyplomy, a zdobytym tytułem będą mogli posługiwać się bezterminowo w celu promocji swoich osiągnięć.

Regulaminowe szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.officesuperstar.pl.
Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

Zdjęcia: PENSON
Data publikacji: 19.07.2017 11:01

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.